Cvičení v přírodě, kros
17.9.2014

Zítra 17.9.2014 půjdeme na cvičení v přírodě, součástí bude i kros. Děti přijdou již ráno ve sportovním oblečení a sportovní obuvi. S sebou batůžek na záda (na obě ramena), dostatek pití ve šroubovacích lahvičkách - alespoň dvě (ostatní uzávěry často tečou do batůžku :)), svačinku dobrou a PLÁŠTĚNKU ! Dobré je mít ve škole v košíčku náhradní oblečení - ponožky, triko....POHODLNÁ OBUV!!!

ÚTERÝ
9.9.2014

Milí rodiče,

často se ptáte, jaké mají děti úkoly.

NAŠE DĚTI MAJÍ ZA ÚKOL KAŽDÝ DEN NAHLAS ČÍST.  

Denně si děti nosí v tašce domů desky (později to bude kniha v kroužkové vazbě), ve kterých mají papíry s písmenky a slovy = tvoříme HLÁSNÍČEK, ze kterého Vám děti nahlas čtou – hláskují (nenuťteje slabikovat). Mohou číst i cokoli jiného, zatím hláskujeme velká tiskací písmena.

Také denně kontrolujte „ Deníček prvňáčka“– i část „Jiná sdělení“ str. 28, přibyla nová zpráva o florbalu, prosíme vyplnit (někteří už mají  J) a zítra by se kroužek již konal.

Zítra si děti mají přinést oblíbenou knihu z domácí knihovničky, kterou nám ve škole představí.

J


INFO RODIČŮM
1.9.2014Informace rodičům


V pondělí 1. 9. 2014 se sejdeme v 8 hodin na hřišti ZŠ Dalovice. Přijdete-li dřív,projděte a prohlédněte si školu, třídu, podívejte se, kde máte šatnu. Na hřišti proběhne slavnostní zahájení a starší děti odvedou prvňáčky do 1. třídy. První den se rozloučíme kolem 9,30 hod. Výuka v naší škole začíná již v 7,50 hod, první týden budeme končit asi v 11,30 – děti budou již po obědě. Další týden již pojedeme podle rozvrhu. Družina funguje od úterý  7,00 – 16,30hod.


V úterý 2. 9. 2014 v 16,00 hod informační schůzka rodičů.